TOBB ve Yemeksepeti tarafından düzenlenen Kazandıran Restoran Destek Çeki Kampanyası, küçük işletme niteliğindeki restoranların bozulan nakit akışını düzeltmeye destek olmak amacıyla başlatılmıştır.

 

Kampanyaya katılan restoranlar, Yemeksepeti kullanıcılarına hediye çeki satarak, satıştan elde edilen geliri vade beklemeden ve komisyonsuz hemen alabilirler.

 


 

Kazandıran Restoran Destek Çeki

 

Restoranlara Destek Zamanı!

TOBB ile birlikte hayata geçen Kazandıran Restoran Destek Çekleri, şimdi semtinizdeki seçili restoranlarda sizi bekliyor.

 

Semtinizdeki bu restoranlardan 40, 75 ya da 150 TL’lik Kazandıran Restoran Destek Çeki alın, 60 gün sonra Yemeksepeti Cüzdan bakiyenize 50, 100 ya da 225 TL olarak yüklensin.

Üstelik satın aldığınız çeklerin ve sonradan yüklenen bakiyelerle verdiğiniz siparişlerin gelirleri, restoranların hesabına komisyon kesintisi olmadan yatırılsın.

Siz de Kazandıran Restoran Destek Çeki ile sevdiğiniz restoranlara destek olabilir, ayakta kalmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

Kazandıran Restoran Destek Çeki Nedir?


          Kazandıran Restoran Destek Çeki, Yemeksepeti kullanıcılarının yaşanan zorlu süreçte sevdikleri restoranlardan şimdiden satın alım yaparak restoranın kazancını arttırabilecekleri, daha sonra bu restoranlardan yapacakları sipariş ödemelerinde indirim elde ederek avantajlı şekilde kullanabilecekleri sanal bir araçtır. 

 

Kazandıran Restoran Destek Çeki, yalnızca kampanyaya katılan restoranlardan satın alınabilir. Kazandıran Restoran Destek Çeki karşılığında Cüzdan hesabınıza yüklenecek bakiyeyi, kullanabilmeniz için Bireysel Cüzdan hesabınız için Cüzdan şifrenizi belirlemeniz ve kullanım koşullarına onay vermiş olmanız gereklidir.

 

Kazandıran Restoran Destek Çeki Çeşitleri Nelerdir?

 

          Kazandıran Restoran Destek Çeki’nin www.yemeksepeti.com veya Yemeksepeti mobil uygulaması üzerindeki Kazandıran Restoran Destek Çeki’nin satın alınması gerekmektedir. Kazandıran Restoran Destek Çeki’nin, "40 TL öde 50 TL olarak harca (%20 indirim sunar)", "75 TL öde 100 TL olarak harca (%25 indirim sunar)", "150 TL öde 225 TL olarak harca (%33 indirim sunar)" olmak üzere 3 çeşidi bulunmaktadır. 

 

Satın Alınan Çek Karşılığında Yüklenecek Cüzdan Bakiyesinin Kullanım Koşulları Nelerdir?

 

          Kazandıran Restoran Destek Çeki, satın alındığı günden itibaren 60 gün sonrasında kullanılabilecek ve kullanıcıların Cüzdan hesaplarına avantajlı kullanım tutarları üzerinden yüklenecektir. Kullanıcı satın aldığı çekin karşılığında Cüzdan hesabına yüklenen tutarı, dilediği siparişinde ister tek seferde, isterse parçalar halinde birden fazla siparişinde kullanabilir. Kullanıcıların Kazandıran Restoran Destek Çeki satın alımı sırasında 40 TL ödemesi durumunda 50 TL, 75 TL ödemesi durumunda 100 TL, 150 TL ödemesi durumunda 225 TL olacak şekilde, satın alımı takip eden 60. gün Cüzdan hesaplarına bakiye yüklenir. Yüklenen Cüzdan bakiyesinin kullanımında süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Yemeksepeti, dilediği zaman bu çeklere yeni çeşitler ekleyebilir veya belirli çekleri kullanımdan kaldırabilir. Böyle bir durumda, uygulamadan kaldırılma tarihine kadar alınan çekler için herhangi bir değişiklik olmadan satın alım tarihini takip eden 60. günde bakiye kullanıcıların 

Cüzdan hesaplarına yüklenecek ve yine bu bakiye süre kısıtlaması olmadan harcanabilecektir. 

 

Yemeksepeti, Kazandıran Restoran Destek Çeki hizmetini dilediği zaman durdurabilir, ara verebilir veya sonlandırabilir. Böyle bir durumda, uygulamanın durdurulma tarihine kadar alınan tüm çeklerin avantajlı tutarı, belirtildiği üzere satın alım tarihinden 60 gün sonra kullanıcıların Cüzdan hesaplarına yüklenecektir. Siparişte yalnızca çek alımı yapıldığı durumda çek sipariş iptal edilemez. Çekin satın alındığı siparişin içerisinde, çek dışında farklı ürünlerin bulunması durumunda, siparişin iptali istenir ise çek dahil tüm sipariş iptal edilebilir veya çek hariç diğer ürünler iptal edilebilir. Çek satın alındıktan sonra 60 gün sonra bakiye yükleme yapılacaktır, bu süre zarfında çekin iptali veya iadesi talep edilemez. 60 gün sonra satın alınan çek tutarı karşılığında Cüzdan'a bakiye yüklendikten sonra da bakiye iadesi talep edilemez. Yüklenen Cüzdan bakiyesi yalnızca çekin satın alındığı restoranın Yemeksepeti’nde sipariş anında stoklarda mevcut tüm ürün ve menülerinde geçerli olacaktır. Bakiyenin geçerli olduğu restoranın Yemeksepeti üzerinden hizmet vermeyi durdurması durumunda, Cüzdan bakiyesi, Cüzdan'la ödemenin geçerli olduğu diğer tüm restoranlarda geçerli olan bakiyeye dönüştürülecektir.

 

Kazandıran Restoran Destek Çeki Nasıl Satın Alınır?

 

 Kazandıran Restoran Destek Çeki yalnızca Yemeksepeti üzerinden online olarak kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile ödeme yapılan siparişlerde satın alınabilir. 

 

Çek Aldığım Restoran Kapanırsa Ne Olur?

 

  Hiç istemesek de çekin satın alındığı restoran kapandığı takdirde Yemeksepeti olarak bu çeklere biz güvence veriyoruz, kullanıcıların Cüzdan bakiyesi, Cüzdan'la ödemenin geçerli olduğu diğer tüm restoranlarda geçerli olan bakiyeye dönüştürülecektir. 

 

Kampanya Ek Koşulları:

 

Ekonomik veya çevresel faktörler ve mücbir sebeplerin bulunması durumunda 60 gün olarak belirlenen bakiye yüklenme süresi Yemeksepeti tarafından değiştirilebilir. Böyle bir durumda Yemeksepeti, kullanıcılara websitesi veya uygulamalarındaki Sıkça Sorulan Sorular alanı üzerinden gerekli değişikliği bildirecektir. 

 

Kazandıran Restoran Destek Çeki satın alımları diğer kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez ve kupon bakiyesi kullanarak satın alınamaz. Yemeksepeti bu kampanya koşullarını her zaman değiştirme hakkını saklı tutar. İlgili indirimler Yemeksepeti’nin anlaşmalı olduğu restoranlar tarafından sağlanmaktadır. Bu kapsamda verilen indirim karşılığında alınan ürünün gramaj, ürün görünümü, içerik gibi hususlarında münhasıran restoran sorumlu olup, bu hususlar ürünün fiilen sağlandığı gün şartlarına göre değişiklik gösterebilir. 

 

Bu kampanya sadece www.yemeksepeti.com sitesi ve Yemeksepeti mobil uygulaması üzerinden verilen, kampanyaya katılan gönüllü restoran paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, fiziksel bir çek tarafınıza gönderilmeyecektir. Yemeksepeti’nin ilgili çeke ilişkin herhangi bir kötü niyetli ve/veya hukuka aykırı kullanım tespit etmesi halinde ilgili çekini iptal etme, ilgili restoran nezdinde kullandırmama ve zararını talep etme hakkı saklıdır.